img

Specjalistyczna wiedza inżynierska, kompetencje i doświadczenie personelu technicznego pozwalają nam na podejmowanie najtrudniejszych wyzwań technicznych. Potencjał, know-how i zasięg naszego strategicznego partnera - ENGIE, umożliwiły Spółce dostęp do najnowszych standardów i rozwiązań globalnego rynku.

ENGIE SAR jest wykonawcą najtrudniejszych technicznie zagadnień z dziedziny klimatyzacji precyzyjnej i elektroenergetyki dla pomieszczeń serwerowni, pomieszczeń IT w zakresie (Design)-Build-Operate-Maintain.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacjach instalacji wentylacji i klimatyzacji, systemów automatyki, jak również instalacji elektroenergetycznych i niskoprądowych, o reżimowych wymaganiach technologicznych w szpitalach, serwerowniach, bankach oraz obiektach produkcyjnych, a także w realizacjach o bardzo krótkich terminach wykonania w funkcjonujących obiektach użyteczności publicznej, administracji państwowej, biur, centrów handlowych. Wszystkie inwestycje realizujemy z zamiarem późniejszego przejęcia wykonanych Instalacji w wieloletni serwis, dbając o ich niezawodność i bezawaryjność.

 
 

JEDYNY W POLSCE AUTORYZOWANY PARTNER ACTIVTEK I ACTIVTEK MEDICA

ENGIE jako ekspert w kwestiach jakości powietrza dla pomieszczeń czystych oraz szpitali od lat promuje zagadnienia związane z jakością powietrza. W dobie pandemii zacieśniliśmy współpracę z naszymi wieloletnimi partnerami ACTIVTEK Sp. z o.o. oraz ACTIVTEK Medica Sp. z o.o. stając się ich Strategicznym Partnerem Handlowym, zapewniając klientom pierwszeństwo w dostawie systemów gwarantujące możliwie najszybsze działania pozwalające na podniesienie bezpieczeństwa mikrobiologicznego powietrza zarówno w obiektach użyteczności publicznej (urzędy, sądy, szpitale) jak i obiektach komercyjnych (biura, zakłady pracy).

Dla naszych klientów oferujemy sprawdzone rozwiązania z zastosowaniem technologii RCI ActivePure® - PROMIENIOWEJ JONIZACJI KATALITYCZNEJ, której skuteczność w walce z wirusem SARS-COV-2 została poparta wynikami niezależnych badań oraz zastosowaniem w najbardziej wymagających obszarach, dotychczas z powodzeniem stosowaliśmy technologię promieniowej jonizacji katalitycznej realizując ponad 25 inwestycji w trakcie których zamontowano ponad 500 urządzeń nieustannie oczyszczające ponad 650 000 m3/h m.in.w:

Technologia RCI ActivePure* jest aktywną technologią oczyszczania i uzdatniania powietrza, bazującą na procesach naturalnie zachodzących w przyrodzie.

Jako jedyna technologia utrzymuje czystość mikrobiologiczną zarówno w powietrzu, jak i na powierzchniach oraz może działać w trakcie obecności ludzi. Systemy z technologią RCI ActivePure® są zaprojektowane do ciągłej pracy a poprzez swoje nieprzerwane działanie gwarantują sprawne oczyszczanie powietrza unieszkodliwiając już istniejące oraz nowo powstałe zanieczyszczenia mikrobiologiczne.

Technologia RCI ActivePure® w 99% eliminuje wirusa SARS-CoV-2. Potwierdzają to badania przeprowadzone w laboratorium akredytowanym przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA).

 

Góra